club911

TIËSTO Official afterparty x Dr. Mauer

TIËSTO Official afterparty x Dr. Mauer

club911

July 6th, 2022

No comments

Details
Date:

July 6

Time:

23:59

Website:
Event Website
Venue

9/11

Tulika 9/11

Tallinn, Estonia, 10613

Lendava diskokuulina tuntud Hollandi helivirtuoos ehk Mr. Tiesto, kes 90ndatel tantsutas Maarjamaa rahvast selliselt nagu pole ükski võõrvõim suutnud eestlasi kantseldada ja ümber oma sõrme keerata, sest Lethal Industry ja Adiago For Strings olid kindlasti lood, mis elavad renditasuta endiselt enamik eestlaste peas.

Kolmapäeva on suur päev muusikasõpradele, sest Tiesto ei käi igapäev Tallinnas ja kohalik raskekahurväelasest erapraksisest põgenenud Kwona dünastia eks-arst ei mängi ka igapäev 10h+ tunnist setti.
See tähendab, et kolmapäeval on tõeline tantsupidu suunatud meile – tantsurahvale. Tiesto kontsert, mis algab Tallinna lauluväljakul saab täiesti uue mõõtme, sest pidu jätkub Dr. Maueri eestvedamisel kuni varajaste hommikutundideni klubis 9/11.
See on kutse kõikidele elektroonilise tantsumuusika sõpradele, sest klubi varasemalt on Dr. Mauer oma kurikuulsate pikkade settidega pannud liikumatud inimesed käima, pimedad muutunud nägijateks ja õnnetud inimesed on koju õnnelikena jõudnud, sest väidevalt pidi hea õnne korral iga pilet võitma.
Kui mitte paarilist, siis vähemalt suunda, mis viib sind otse südametsakrate vahele surfama ja elus rõõmu tundma.

Kohtumiseni tantsuareenil, sest pidu kestab klubiruumides varajaste hommikutundideni.

Uksed – 23.59
Pilet – 15€

Rohkem infot Tiesto show’st Tallinna Lauluväljakul: https://www.facebook.com/events/1398997423866878/

Comments are closed.