club911

TÄNA! Mauer goes to Burning Man

TÄNA! Mauer goes to Burning Man

club911

August 26th, 2022

No comments

Details
Start:

August 26 - 22:00

End:

August 27 - 06:00

Website:
Event Website
Venue

9/11

Tulika 9/11

Tallinn, Estonia, 10613

Dr. Mauer All-Night + The Other Guys / 2 Stages of Costume Madness

https://fienta.com/et/mauer-goes-to-burning-man

Reedel 26ndal augustil on see päev kui mitte ainult ei astu Maarjamaa maratoni mees Elius Kipchogen ehk Dr. Mauer rivistust sammu ette avaldamaks kogu öö vältel ome nägemust selle aastase Burning Man muusikast vaid ühtlasi kutsub teid selle suve kuumimale / palavamalt armastatud kostüümipeole, et üheskoos kogeda Atlandi tantsumeka helivõlusid koos linna parima rahvaga ja anda vastus küsimusele “Mis on hea peo saladus?”.

“Põleva mehe tuules täiskasvanute Disneylandi”

See on koht, kuhu Liviko slogani järgselt võib vaid hea õnne korral sattuda. Paljud “kaaskannatajad” kutsuvad seda koduks ehk maapealseks taevaks, kus inglite kombel lastakse enda sisemine laps valla ja ollakse ajas-ruumis täpselt selline nagu soovitakse või nagu ennast lapsena mäletatakse – ilma, et keegi avaldaks arvamust, kulli kombel silmitseks või kohtuniku kombel kohut mõistaks. See on paradiis – see on taevane kuningriik, mis korda aastas, korraks, üheks nädalaks Pandora laekast välja tuuakse.

See on Black Rock City. See on Burning Man.

Tour de France rattaralli tõuse ja mõõnu meenutav ameerika-raudtee, mis kulgeb läbi kunstiajaloo seni avaldamata teoste ja mille peamine tegevus toimub Westworldi-laadses fiktiivses ebareaalsuses ja koosloomise Mekas, kus puuduvad usundid, seadused, reeglid ja ühiskonnanormid.

Kui tavapäraselt on traditsiooniks rännumeestel koguneda pärast Burning Man, et tähistada ellu jäämist rasketes oludes, siis seekord on kaardid segatud ja muudame traditsioone. Saame hoopis enne Burni kõik kokku ja üheskoos korraldame kostüümiparaadi, millesugust pole varem kohanud ja naudime selle suve viimast reedet suursuguselt nagu Louis XVIII – Tulgu või veeuputus aga tantsu, tralli ja pulli peab saama.

DRESSCODE: Burning Man
Age: 25+
Tickets available: https://fienta.com/et/mauer-goes-to-burning-man
Ticket on door – 20€ with costume
Ticket on door – 25€ without costume

Comments are closed.