club911

KHEN “Underwater carneval”

KHEN “Underwater carneval”

club911

January 11th, 2020

No comments

Details
Start:

April 20 - 23:00

End:

April 21 - 08:00

Event Tags:

progressive house

Website:
Event Website
Venue

9/11

Tulika 9/11

Tallinn, Estonia, 10613

TEILE ON TELEGRAM

9/11 toob teile rõõmustavad uudised – pikk ja pakane Siberi talveilm hakkab Maarjamaa parasvöötmest vaikselt haihtuma, millega tähistame ühtlasi jääaja lõppu. 911-kommando on pikalt uurinud erinevaid teatmeteoseid, entsüklopeediaid ja tantsuarhiive ning pärast pikka uurimistööd ei ole vaja vastust kaugelt otsida. Uut hooaega alustatakse juba põlisrahvale selgeks saanud rituaalidega, milleks on tants ja trall elava tule ümber. Kuna enamik 911-kommandost on pärinud oma juured, šharmikad puusanõksud ja neandertaalse mõtlemise Ladina-Ameerikast, siis teema valik osutus lihtsamaks kui kunagi varem.

TERE TULEMAST, RIO, MU KARNEVAL

Klubi 9/11 rahvusvahelisel tantsuakadeemial on heameel teatada, et pärast pikka pausi oleme tagasi ja just selleks peoks läbinud täieliku uuenduskuuri, mis tähendab, et paljud külastajad ei pruugi oma silmi uskuda ja peavad selleks empiiriliseks kogemuseks laenama sõbra silmi. Täiesti uues-kuues sisekujunduse esitlus kahes saalis on Meelika Kru ja tema crew poolt tehtud ning tema looming on inspireeritud “Underwater” teemal.

Veealuse-karnevali kogemus sarneneb suuresti ütlusega: “Mis siis juhtub, kui une pealt läheb pauk lahti? Siis läheb paugupealt uni ära” ehk meie korralduskomitee on võtnud südameasjaks tekitada igas külastajas emotsioon, kus suurimaks tõmbenumbriks on kohalolekujõud, koosloomine ja veealune-karneval, neeger.

Selleks õhtuks on meie kasutada hi-technology Carl Zeiss kaameraga varustatud “Photobooth”, mis terve öö vältel jäädvustab tulihingelisi karnevalisõpru ja väntab pärast dokumentaalfilmi väga mentaalsest peost.

Kui endiselt on veel küsimusi, mis värk on, mis värk on ja kui keegi tahaks teada, mis tegelt on, siis suure saladuskatte all anname teada, et 9/11 toob teieni Põhjamaade suurima salakarneval, mis isegi jätab Brasiilaste rahvusürituse enda varju, sest tulejumal “Amon-Ra” tuleb isiklikult kohale ja teeb sajandi suurima tuleshow, mis jätab isegi olümpiatõrviku põlemise kahvatuks.

Ootame kõiki külastajaid värviliste kostüümide ja glitteri Mekasse, kus nõksuvate puusade, ehedate emotsioonide ja õnnelike inimeste taga peidab end unustamatu muusikaline elamus, mille serveerib meile kõigile teada tuntud riik – 12 points goes to Isreal.

EL MUSICA DE LA RIO STYLUS

Eelmises peatükis juba puudutasime mõne lausega muusikat – täpsemalt Iisrealist pärit tantsumuusikat, mis on siin elavatele põliseestlastele väga hinge läinud. Kahjuks peame tõdema, et Guy J tahtis tulla, aga kuna ta on juba kaks korda käinud, siis mõtlesime, et toome kohale midagi uut, midagi avamata pakendis. Seekordse 9/11 ürituse peaartist on Ken, Kehn või KHEN (kirjapilt on minu jaoks veel täiestu võõras aga lubati, et Barbi Ken ei tule Aqua-Girli laulma).

Artisti loomingu ja tümpsiga on võimalik tutvuda siin: https://www.residentadvisor.net/dj/khen

Parimate soovidega,
Manuel Mauer & Klubi 9/11 leibkond

Comments are closed.