club911

Joel Mull & Nima Khak

Joel Mull & Nima Khak

club911

January 11th, 2020

No comments

Details
Start:

March 4 - 23:00

End:

March 5 - 06:00

Event Tags:

techno

Website:
Event Website
Venue

9/11

Tulika 9/11

Tallinn, Estonia, 10613

English below!

JOEL MULL (SWE) (PARABEL / DRUMCODE / TRUESOUL / MOOD)
https://www.facebook.com/joelmull

http://www.residentadvisor.net/dj/joelmull
https://www.discogs.com/artist/1356-Joel-Mull
https://www.beatport.com/artist/joel-mull/5142

Joel Mull alustas oma DJ ja produtsendi tööd aastal 1993, seega tema professionaalne karjäär helivõlurina on kestnud üle 20 aasta. Mulli loomingut on avaldanud underground labelid üle maailma ning teda võib lugeda Rootsi esimese laine technoprodutsentide hulka, kes said üle maailma tuntuks kui „Rootsi techno saundi” esindajad. Samasse patta kuuluvad ka sellised nimed nagu Cari Lekebusch, Robert Leiner, Adam Beyer ja Jesper Dahlbäck.
90ndate keskel kolis Joel Hamburgi, kus ta töötas 3 aastat resident DJ-na Saksamaa ühes suurimas technoklubis „Unit Club”. See oli tema kui DJ jaoks väga oluline etapp, võimaldades saada kogemust DJ puldis, kuidas kontrollida energiat tantsupõrandal, alates soojendus-settidest ja lõpetades 10-tunniste maratonidega.
Produtsendina on ta pidevalt aktiivne, olles välja andnud üle 100 reliisi erinevate pseudonüümide alt, nagu Icarus ja hiljuti nimega Gotzkowsky, „Dystopian” labeli alt.
Joel tuuritab ja reisib pidevalt kõikjal üle maailma, mängides pea igal nädalal olulistes ööklubides või festivalidel.
Aastal 2015 rajas ta oma enda labeli „Parabel” üheskoos Parabel Music agentuuriga, keskendudes agentuuri DJ-de loomingu väljaandmisele. Viimastel aastatel on Joel Mull koostööd teinud ka legendaarse DJ Sashaga, luues ühiseid lugusid ning andnud välja ka enda lugusid Sasha labeli „Last Night On Earth” alt.

NIMA KHAK (IR) (SAND / PARABEL)
https://www.beatport.com/artist/nima-khak/70190
https://facebook.com/nimakhakmusic

http://www.residentadvisor.net/dj/nimakhak
https://www.discogs.com/artist/289614-Nima-Khak

DJ ja produtsent Nima Khak on pärit Iraanist kuid kasvas üles Rootsis, Stockholmis, kus plaadifirmade rikkalik kasvulava on andnud oma värvingu ka tema produktsioonide helimaastikule. Tema toores ja analoogne süvatehno hoiab publikut tantsupõrandal kinni kui liim. Nima Khak on oma loomingut välja andnud labelite alt nagu „H-Productions” ja „ISL” ning aastal 2014 rajas ta ka oma enda labeli „Sand”. 2016. aastal alustas ta koos legendaarse Jesper Dahlbäckiga projekti „Swedish Naan Boys”.

Esmakordselt klubis 9/11 üles astuvad Joel Mull ja Nima Khak mängivad kahekesi terve öö.

★ Pilet kuni südaööni 8€/peale südaööd 10€
NB! LISTIS olles pilet enne südaööd 6€!
LISTIS olemiseks vajuta “Osalen”/”Going”
List läheb lukku 4. märtsil kell 22:00

★ Ööklubi 9/11 jätab endale õiguse valida klientuuri
Ööklubi 9/11 asub aadressil Tulika 9/11
Uksed 23.00

✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦✦

JOEL MULL (PARABEL / DRUMCODE / TRUESOUL / MOOD)
Started to DJ and produce in 1993, Joel Mull’s career spans over two decades. He has released music on labels worldwide and along with Cari Lekebusch, Robert Leiner, Adam Beyer and Jesper
Dahlbäck he counts to the frst wave of Swedish techno producer who became known around the world as the “Swedish techno sound”.
In the mid 90’s Joel moved to Hamburg and worked as a resident DJ for 3 years at one of the biggest techno clubs in Germany, Unit Club. This was an important period for him and as a DJ with the many hours in DJ booth; It learned him how to control the energy of the night on the dancefoor, from warm up sets to 10h marathon sets.
As a producer, he is constantly active and has released over 100 releases and under various names such as Icarus and recently Gotzkowsky on the label Dystopian. Joel is constantly touring and traveling around the world, almost every weekend and playing at the main clubs and festivals in the scene.
In 2015 he started up the label Parabel together with the agency Parabel Music, focusing on releasing music from the artists in the agency. In recent years Joel has also collaborated with the legendary DJ Sasha and his label “Last Night On Earth”.

NIMA KHAK (SAND / PARABEL)
Nima Khak – Dj and Producer, born in Iran but grew up in Stockholm, Sweden with the rich fora of prolifc labels coloring the soundscape of his productions. His productions are raw, analogue and deep techno with the sight set firmly on the dance foor. With releases on labels like H-Productions, ISL and productions together with Jesper Dahlbäck and Cari Lekebusch he has been pinned as one to keep an eye on from the new generation of Swedes.
In 2014 Nima Khak started the label Sand, which focuses on releasing his own productions. 2016 was the year when he started the project ”Swedish Naan boys” with the legendary Jesper Dahlbäck and has led to releases on his label SAND, Parabel and upcoming on Sthlm ltd.

★ Entrance: before midnight 10€ / after midninght 15€
LIST: 6€ (before midnight) / 10€ (after midnight)
Click “Going” to be in the LIST!
List closes at 22.00 on 4th of March

★ FACECONTROL!
Address: Tulika 9/11
Doors 23.00

Comments are closed.