club911

Dr. Mauer Marathon Night

Dr. Mauer Marathon Night

club911

January 22nd, 2020

No comments

Details
Start:

February 14 - 22:00

End:

February 15 - 13:00

Website:
Event Website
Venue

9/11

Tulika 9/11

Tallinn, Estonia, 10613

“Õeldakse, et hea muusika puhul võib kaduda ajataju. Kui aga oled ise see, kes muusikat valib, mängib ja miksib, siis tekib kõikvõimas tunne, millega saab aega manipuleerida, laius- ja pikkuskraadidega mängida. Aeg on lihtsalt konseptsioon, mis on inimeste peas kinni ja loob raamid. Kogu õhtu eesmärk on näidata inimestele, et ajas ja ruumis võib inimene ära eksida, mille tulemusel end taas leida” – Dr. Mauer

Kes on Dr. Mauer?

Dr. Mauer – sündis 1689 Põhja-Ulsasabatis, kust liikus edasi Pärsiasse, kus töötas 90 aastat Kwona dünastia perearstina. Oma karjääri alustas ta Aafrika hõimkonnas erapraksises, mis muutis ja kujundas oluliselt doktori olemust. Asjad läksid vahepeal hapuks ja ta võeti vangi. 1779 a. pääses türanniast ja temast sai 239 aastaks vaba hing – nüüd on pidu kõrbes, kus ta on suunamudija mussoonidele ja passaadidele.

Klubi 9/11 resident ja kaasasutaja Dr. Mauer viib meid sõbrapäeval ühele eriskummalisele seiklusele, sest rännatakse astraalkehadena tagasi enda juurte juurde. Kui varasemalt on harjutud, et kogu õhtu sisustavad mitu diskorit, siis nüüd tõstetakse panuseid ja serveeritakse 15 tunnine mega-mix. See on samm suurte poiste liigasse, kus puuduvad piirid ja mille lõpp sihtkoht on ebaselge ning ebaoluline.

Elu algab väljaspool mugavustsooni ja tundmatuses sünnivad teod. See on kingitus kõikidele tantsusõpradele, sest ärme unusta, et on sõbrapäev.

Dr. Mauer on varasemalt esinenud Stockholmis, Berliinis, Koh Phanganil, Black Rock City / Burning Man, New Yorkis ja seni veel nime omamata kohtades. Oma lühikese karjääri jooksul on tantsurahvast ravitud järgmiste spetsialistidega: Jeremy Olander, Marco Bailey, Guy Mantzur, Amine-K, Danito&Athina, Carlita, Patagonia jpt.

Comments are closed.