club911

Club 9/11 2nd birthday: Guy J & Chicola

Club 9/11 2nd birthday: Guy J & Chicola

club911

January 11th, 2020

No comments

Details
Start:

November 9 - 23:30

End:

November 10 - 10:00

Event Tags:

progressive house

Website:
Event Website
Venue

9/11

Tulika 9/11

Tallinn, Estonia, 10613

Long story short…..
It’s our birthday, time to party!!!

Presale: https://www.piletilevi.ee/est/piletid/muusika/klubi/club-9-11-2nd-birthday-guy-j–chicola-267004/
Presale 15 EUR
Door 20 EUR

Me teeme seda jälle. See on algus uuele ajastule – ajale, mis oleks isegi pärast pronksiaega järgnenud hõbe- ja kuldaja kohutava kahvatusega pealt vaatama jätnud. Me istutasime seemne Eesti elektroonilise muusika klubimaastiku kiirele arengule, mis nüüd “Click&Grow” kombel elab oma elu. Terve põld on tänaseks päevaks seemneid täis istutatud ja 9/11 tugimeeskond võib naeratusega näol õelda, et “We did it, Baby”, sest Tallinna maa-alune muusikamaailm on tänaseks päevaks küpsem kui Eesti taliolümpiakoondis 20ndatel. See on meie Salt Lake City.

Kaks aastat on seemne istutamisest möödas ja see vulgaarne, kohati impossibru idee poleks iialgi õitsele löönud kui me poleks saanud seda algatust kasta meie kallite külaliste energiaga. Sarnaselt nagu taimed ja elusorganismid vajavad päikeseenergiat, siis 9/11 klubi seinad on toitunud energiaküllusest, mida me kõik koos üheskoos sinna loonud, tootnud ja söötnud. Jalajälg on tänaseks päevaks maha jäetud ja tagasiteed enam pole – siit on edasi ainult tõusu ja tuleb tähtede poole sihtida.

Tähtedest rääkides, siis oma algus-aegadest oleme koostööd teinud Iisraeli elektroonilise muusika salaluurega (Lost&Found Secret Agency), kellega koos uusi tähti kosmosesüstikuga taevasse lennutanud oleme. Need samad ülisalajased luureorgani liikmed liituvad meie pidustustega ka seekord nagu Tipp & Täpp või linnud tõnisted, kellel alati midagi lõbusat juurde õelda on. Siinkohal peab ütlema, et ühiseks suhtluskeeleks salaluurega ei ole mitte kodune Maarjamaa keel punases veinimarinaadis, vaid suhtlus käib sõnadeta läbi muusika. Mitte ainult muusika, vaid tulise leegiga põlevad progresseeruvad helivõnked ja amplituudid, mis ei jäta ühtegi muusikasõpra sõnatuks ega tantsutuks.

Tsiteerides klassikuid, siis see on õhtu, kus hüäänide kombel koguneb kokku tantsusalk ja pidutsetakse nagu oleks 1999 – piirideta ajastu tuuakse üheks õhtuks tagasi ja pööblite kombel saame rahvatantsu vihtides nautida kosmilist kulgemist. See on vabatahtlikult-kohustuslik sünnipäeva pidu, kus meri reaalselt on põlvini ja iga külastaja saab tunda seda tunnet, mida tundis Kalevipoeg kui ta üle Peipsi Lindale külla minnes tundis – ülimat armastust ja rahulolu.

See on sünnipäev, mis lööb särama ja õitsele sinu sees kannatamatult mängida sooviva lapsemeelse täiskasvanu. See on tähtis päev. See on meie kõigi sünnipäev.

Palun tule meie sünnipäevale!

Comments are closed.